Zespół

Zespół Kancelarii tworzą ludzie, dla których pomoc prawna to radość, pasja i powód do dumy. Wśród naszych współpracowników znajdują się radcowie prawni Białystok oraz adwokaci Białystok. W ramach prowadzonej działalności korzystamy także z doświadczenia i energii aplikantów radcowskich oraz asystentów prawnych, będących wyróżniającymi się studentami wydziałów prawa.
Świadcząc usługi prawnicze korzystamy także z wiedzy i doświadczenia specjalistów innych dziedzin niż prawo, starając się zapewnić naszym Klientom kompleksową opiekę w ramach prowadzonej działalności. W związku z tym Klienci mogą uzyskać pomoc doradcy podatkowego, notariusza czy rzecznika patentowego.
Zróżnicowanie zespołu pozwala stworzyć niepowtarzalną atmosferę, w której profesjonalizm i wzajemne wsparcie pozostają z korzyścią dla Klienta oraz całego zespołu.

Kancelarię tworzą:

Przemysław Ślepowrońskiradca prawny, Inspektor Ochrony Danych, Auditor ISO 9001:2015 oraz ISO/IEC 27001, absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. W 2001 roku uzyskał wpis na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku. Od 2002 r. prowadził indywidualną Kancelarię Radcy Prawnego w Białymstoku, a od 2005 r. jako wspólnik w Adwokaci i Radcowie Prawni Szałański, Ślepowroński i Wspólnicy Sp.j. Od 2003 r. aktywnie uczestniczy w życiu samorządowym będąc członkiem Rady przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku, od 2010 r. jest członkiem prezydium, a od 2013 r. pełni funkcję Wicedziekana Rady OIRP w Białymstoku. Od 2016 r. wspólnik Kancelarii Adwokaci i Radcowie Prawni Ślepowroński, Łuszyński, Matulewicz-Dzienis Sp. J. w Białymstoku.

Marcin Łuszyński – adwokat, absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku, pracę magisterską z zakresu prawa postępowania karnego przygotowywał pod kierunkiem prof. dr. hab. Piotra Piszczka. W 2002 roku po zdanym egzaminie sędziowskim pełnił obowiązki sędziego w Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim, orzekając najpierw w sprawach rodzinnych, później – karnych. Swoją wiedzę oraz doświadczenie pogłębiał także jako asystent sędziego w Sądzie Apelacyjnym w Białymstoku. W 2011 roku uzyskał wpis na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku. Do 2016 r. pozostawał w ścisłej współpracy z kancelarią Adwokaci i Radcowie Prawni Szałański, Ślepowroński i Wspólnicy Sp.j., od 2016 r. jest wspólnikiem Kancelarii Adwokaci i Radcowie Prawni Ślepowroński, Łuszyński, Matulewicz-Dzienis Sp. J. w Białymstoku.

Dorota Matulewicz – Dzienis – radca prawny, Inspektor Ochrony Danych, Auditor ISO 9001:2015 oraz ISO/IEC 27001, absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku, pracę magisterską z zakresu prawa pracy przygotowywała pod kierunkiem prof. dr. hab. Waleriana Sanetry. W 2015 roku po zdanym egzaminie radcowskim uzyskała wpis na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku. Od 2008 r. zdobywała doświadczenie w zakresie świadczenia pomocy prawnej na rzecz klientów indywidualnych jak i biznesowych w jednej z renomowanych białostockich kancelarii. Od 2016 r. wspólnik Kancelarii Adwokaci i Radcowie Prawni Ślepowroński, Łuszyński, Matulewicz-Dzienis Sp. J. w Białymstoku.

Emilia Więsław – radca prawny, Inspektor Ochrony Danych

Jakub Mitrosz – radca prawny

Katarzyna Ostrowska – specjalista ds. administracji i marketingu, Inspektor Ochrony Danych